WIZJONERSKI NÓW

KRĄG KOBIET ONLINE

Podróż do przebudzenia. 

Podczas spotkania w kręgu wizjonerek odkryjesz jak połączyć się z najgłębszymi pragnieniami swojego serca – z cichym wołaniem Twojej duszy, która chce się zamanifestować w tym świecie! 

 

Potężny krąg wizjonerek

To nie jest typowy krąg kobiet.

W procesie łączenia się z głębokomi pragnieniami za większą radością, miłością, powołaniem, pasją, przyjemnością, kreatywnością, możemy stworzyć doświadczenie życia, w którym czujemy się naprawdę przebudzone!

Każdy krąg wizjonerek to unikalny proces, w którym łącząc potęgę umysłu, intuicji oraz somatycznego doświadczenia wchodzimy w pole twórczego przepływu, ciekawości i otwartości, które pozwala przetransformować nasze życie.

Podłącz się do źródła mocy

Podczas spotkania odkryjesz praktyki mocy, które mogą wnieść magię i przepływ do Twojego codziennego doświadczenia życia, jak również zmotywują Cię do tworzenia wielkich rzeczy!

 Najbliższy krąg :  środa, 29 czerwca godz. 20:30

To nów księżyca. – czyli magiczny czas na zasianie ziarna intencji.
Każdy nów przynosi zaproszenie od Wszechświata abyś w pełni stanęła do wizji i potencjału życia, o którym zawsze marzyłaś! 

Dołączenie do kręgu jest bezpłatne. Twój wkład w krąg to 100% obecność i otworzenie się na nieograniczone pole możliwości. 

Dołącz do najbliższego kręgu wizjonerek

Krąg kobiet | środa, 29 czerwca , online godz. 20:30

Dołącz do nas!

* indicates required
POZNAJ SWOJĄ PRZEWODNICZKĘ

POZNAJ SWOJĄ PRZEWODNICZKĘ

Nazywam się Maja Michalewska, jestem kobietą taką jak Ty, która czuje głęboki impuls do życia w pełni kobiecego potencjału!

Jestem coachką i liderką zorientowaną na kobiety. Pracuję z kobietami i służę kobietom, ponieważ głęboko czuję, że teraz jest nasz czas.

Moje zamiłowanie do życia przekładam na moją pracę, gdzie zaszczepiam w każdej z kobiet iskierkę do życia w pełnej błogości, obfitości i przepływie.

Comiesięczny krąg wizjonerek to moja cegiełka do przebudzenia kobiecej energii na naszej planecie.